• -3%
Carlo: Na dálnici do nebe / český...
Carlo: Na dálnici do nebe / český...
Carlo: Na dálnici do nebe / český...
Carlo: Na dálnici do nebe / český...
Carlo: Na dálnici do nebe / český...

Carlo: Na dálnici do nebe / český preklad

7,07 €
Zľava: -3%
Bežná cena: 7,29 €
5,47 €
Zľava: -25%
Klub TV LUX
Stačí, ak pri dokončení objednávky zaškrtnete som členom / chcem sa registrovať do klubu priateľov.

Logo: Heureka - Overené zákazníkmi

Jak vypadá Boží království? Proč musel Ježíš zemřít? Je Duch Svatý jako holubice? Mám i já svého anděla? Každý z nás má v zásobě hodně otázek o Bohu, na které by chtěl znát odpovědi. Měl je i Carlo Acutis, italský kluk, jenž zemřel ve věku patnácti let a kterého papež František nedávno blahořečil. Carlo měl rád všechny lidi, nezištně jim pomáhal a nadevše miloval Boha. Tajemství eucharistie jej oslovovalo natolik, že Pána Ježíše přijal do srdíčka v prvním svatém přijímání již jako sedmiletý. A nezůstalo jen při tom. Zmapoval všechny známé eucharistické zázraky, které se ve světě udály, a připravil stejnojmennou internetovou stránku a také výstavu, která navštívila pět kontinentů. Carlův příběh svědčí o tom, že i na pohled prostý život se může stát „dálnicí do nebe“.  

Autor:
Marianna Čaučíková
Vydavateľstvo:
TV Lux, s.r.o.
Rok vydania:
2024
Jazyk:
český
Počet strán:
32
Väzba:
mäkká
Formát:
167 x 238 mm
 

Jak vypadá Boží království? Proč musel Ježíš zemřít? Je Duch Svatý jako holubice? Mám i já svého anděla? Každý z nás má v zásobě hodně otázek o Bohu, na které by chtěl znát odpovědi. Měl je i Carlo Acutis, italský kluk, jenž zemřel ve věku patnácti let a kterého papež František nedávno blahořečil. Carlo měl rád všechny lidi, nezištně jim pomáhal a nadevše miloval Boha. Tajemství eucharistie jej oslovovalo natolik, že Pána Ježíše přijal do srdíčka v prvním svatém přijímání již jako sedmiletý. A nezůstalo jen při tom. Zmapoval všechny známé eucharistické zázraky, které se ve světě udály, a připravil stejnojmennou internetovou stránku a také výstavu, která navštívila pět kontinentů. Carlův příběh svědčí o tom, že i na pohled prostý život se může stát „dálnicí do nebe“.  

ID produktu
3244
ISBN
9788069022133

Recenzie Všetky recenzie

Hodnotenie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Hodnotení)

Ak chcete filtrovať recenzie, vyberte riadok nižšie.

editNapísať recenziu

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: