• -3%
Božie prísľuby – Biblia pre deti

Božie prísľuby – Biblia pre deti

Príbeh o nezastaviteľnej Božej láske
21,24 €
Zľava: -3%
Bežná cena: 21,90 €
20,37 €
Zľava: -7%
Klub TV LUX
Stačí, ak pri dokončení objednávky zaškrtnete som členom / chcem sa registrovať do klubu priateľov.

Logo: Heureka - Overené zákazníkmi

Kniha Božie prísľuby – Biblia pre deti prerozpráva viac než päťdesiat kľúčových biblických príbehov. Deťom pomáha nadobudnúť základy, na ktorých budú môcť stavať, keď sa budú ponárať do Písma neskôr počas svojho života. Autorkou je Jennifer Lyellová. 

Autor:
Jennifer Lyell
Vydavateľstvo:
Rok vydania:
2024
Jazyk:
Počet strán:
302
Väzba:
Formát:
193 x 162 mm
 

Vieš o tom, že rôzne príbehy, ktoré môžeme čítať v Biblii, sú prepojené? Noemova archa. Jozefove sny. Ježišove zázraky. Sväté písmo je studnicou príbehov, ktoré si môžu naše deti vypočuť a obľúbiť si ich. No keď tieto príbehy odkryjú niť Božích prísľubov, naše deti spoznajú ešte oveľa viac než len jednotlivé biblické príbehy. Dozvedia sa, ako nám Boh prejavil a neustále prejavuje svoju lásku – od prvého prísľubu daného v rajskej záhrade až po prísľub o novom nebi a novej zemi.

ID produktu
3510
ISBN
9788082311726

Recenzie Všetky recenzie

Hodnotenie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Hodnotení)

Ak chcete filtrovať recenzie, vyberte riadok nižšie.

editNapísať recenziu