• -3%
Biela ako mlieko, červená ako krv

Biela ako mlieko, červená ako krv

11,54 €
Zľava: -3%
Bežná cena: 11,90 €
11,07 €
Zľava: -7%
Klub TV LUX
Stačí, ak pri dokončení objednávky zaškrtnete som členom / chcem sa registrovať do klubu priateľov.

Logo: Heureka - Overené zákazníkmi

Román Biela ako mlieko, červená ako krv talianskeho autora Alessandra D‘Avenia je určený pre dospievajúcu mládež, no oslovuje aj rodičovŠestnásťročný tínedžer Leo vníma celý svet okolo seba vo farbách. Biela je ticho, samota, prázdno, červená úsvit, búrka, láska.  Leov jednotvárny biely život naruší až suplujúci učiteľ a choroba krásnej spolužiačky Beatrice, ktorá ho privedie na životné rázcestie a Leo si začína klásť otázky o zmysle života, hľadaní snov a plnení svojich túžob. Dokáže v období dospievania objaviť cenu utrpenia a význam skutočného priateľstva? Ponorte sa aj vy do Leovho sveta farieb, ktorý vás nenechá bielym. 

Autor:
Alessandro D‘Avenia
Vydavateľstvo:
buk
Rok vydania:
2021
Jazyk:
slovenský
Počet strán:
280
Väzba:
mäkká
Formát:
130 × 205 mm
 

Román Biela ako mlieko, červená ako krv talianskeho autora Alessandra D‘Avenia je určený pre dospievajúcu mládež, no oslovuje aj rodičov. Šestnásťročný tínedžer Leo vníma celý svet okolo seba vo farbách. Biela je ticho, samota, prázdno, červená úsvit, búrka, láska.  Leov jednotvárny biely život naruší až suplujúci učiteľ a choroba krásnej spolužiačky Beatrice, ktorá ho privedie na životné rázcestie a Leo si začína klásť otázky o zmysle života, hľadaní snov a plnení svojich túžob. Dokáže v období dospievania objaviť cenu utrpenia a význam skutočného priateľstva? Ponorte sa aj vy do Leovho sveta farieb, ktorý vás nenechá bielym. 

ID produktu
957
ISBN
9788097402709

Recenzie Všetky recenzie

Hodnotenie
star star star star star
2023-10-21

Život očami sedemnásťročného Lea

Táto kniha mi pripadala ako novodobá verzia románu Kto chytá v žite - podľa mňa o dosť lepšia verzia. :) Autorov štýl písania je vzletný a pritom jednoduchý. Román o živote, smrti a o všetkom medzi tým.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: