• -3%
Krotitelia displejov
Krotitelia displejov
Krotitelia displejov
Krotitelia displejov
Krotitelia displejov

Krotitelia displejov

Ako vychovať deti, aby zvládli digitálny svet
15,42 €
Zľava: -3%
Bežná cena: 15,90 €
14,78 €
Zľava: -7%
Klub TV LUX
Stačí, ak pri dokončení objednávky zaškrtnete som členom / chcem sa registrovať do klubu priateľov.

Je to situácia, s ktorou sa generácia dnešných rodičov potýka ako prvá. Naše deti vyrastajú v obklopení displejov, s elektronickou zábavou na vyžiadanie. Kniha Krotitelia displejov pomáha vychovávať deti tak, aby život s digitálnymi médiami zvládli. 

Autor:
Slávka Kubíková
Vydavateľstvo:
Postoj media, s.r.o.
Rok vydania:
2019
Jazyk:
slovenský
Počet strán:
368
Väzba:
tvrdá
 

Je to situácia, s ktorou sa generácia dnešných rodičov potýka ako prvá. Naše deti vyrastajú v obklopení displejov, s elektronickou zábavou na vyžiadanie. Kniha Krotitelia displejov pomáha vychovávať deti tak, aby život s digitálnymi médiami zvládli. Zároveň ale autorka kladie provokatívne otázky každému majiteľovi smartfónu a používateľovi internetu. Technológie nám viac dávajú alebo berú? Odpoveď si každý musí dať sám.

ID produktu
355
ISBN
9788089994137

Recenzie Všetky recenzie

Hodnotenie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Hodnotení)

Ak chcete filtrovať recenzie, vyberte riadok nižšie.

editNapísať recenziu

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: